Idą zmiany

Nadchodzi trochę zmian, różnego kalibru, wymuszonych albo nie. „O wszystkim będziemy Państwa informować na bieżąco”.
Pojawiła się strona fejsbukowa strona Katahiry, dzięki czemu przestanę wkurzać swoich znajomych ciągłym linkowaniem postów ze swojego profilu. Zachęcam do miłowania.
Poważne zamieszanie zaczęło się w piątek. Nasz lab się przenosi do DżiTiOł, czyli Greater Tokyo Area. Będziemy teraz pracować na trochę bardziej szpanerskim uniwersytecie, a kampus nie będzie się już nazywał Katahira. Ale nazwa bloga zostaje. Będzie wiele okazji do nowych, świeższych wpisów, no i z pewnością opis czegoś, co jeszcze ciężko mi sobie wyobrazić: sprawna przeprowadzka labu, wraz ze sprzętem, studentami i odczynnikami, 400 km dalej. Na ekranach kin już w marcu.
Dzisiejsza notka o nietypowej porze, bo zamiast głęboko spać, jestem w pociągu, w drodze do Tsukuby. Odbywa się tam konferencja, która wyróżnia się najgorszą stroną internetową, jaką można sobie wyobrazić. Byłaby może trochę lepsza, gdyby ktośtam ma górze zechciał ją dokończyć. Albo raczej nie zaczął i nie zostawił rozgrzebanej. Jak ktoś ma nerwy, to proszę sprawdzić IPC 2014 Tsukuba.
Na plus: będą prezentacje po angielsku, tematyka okołopolimerowa, więc coś, w czym muszę jeszcze trochę pogrzebać, no i załapałem się na nowego Shinkansena E6. Z zewnątrz czerwony, w środku trochę sraczkowaty, ale taka całkiem przyjemna ta sraczkowatość. A nie jechałem jeszcze od kiedy podciągnęli trochę maksymalną prędkość na odcinku Morioka – Omiya. I nadal robiąca wrażenie częstotliwość, z jaką te pociągi jeżdżą.

IMG_1714.PNG

IMG_1713.JPG

IMG_1712.JPG

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s